logo

Modüller

Sistemde Yer Alan Kullanıcılar

(Portal Yönetim Ekibi) Admin Kullanıcısı: ODIN kontrol panelini üzerinden web sitesinin tamamını yönetebilir (Kullanıcıları) Rapor & Gözlem Kullanıcısı: Bu özelliğe sahip olan kullanıcılar portalde alınan aksiyonlar sonucu ortaya çıkan raporları ODIN kontrol paneli üzerinden görüntüleyebilirler. (Son Kullanıcı – Bayi Kullanıcısı: Portalı kullanan asıl kullanıcılar. Sitedeki içerikler tüketiciler, bayiler ve çalışanlar için özelleştirilebilir olmaktadır.

Genel Yönetim (Admin Seviyesi)

Kullanıcı yönetimi.
Profil ve profil paylaşım yönetimi.
Yorum yönetimi.
Toplu mesaj gönderimi, tüm profil duvarlarında duyuru ve paylaşım gönderimi.
Etkinlik yönetimi.
Anket yönetimi.
Dosya paylaşım yönetimi.
İçerik sayfası yönetimi.
Genel ayar yönetimi.
Raporlar.

Profil Modülü

Kullanıcılar kendi profilleri üzerinde güncellemeye izin verilen alanları güncellemeleri mümkün kılınmaktadır.
Kullanıcılar birbirlerinin profil bilgilerini görebilmektedir.

Puan Kazanma Modülü

Kullanıcılar portal üzerinden yapacakları işlemlerden puan kazanmaktadırlar.
Sürpriz puan kazanma kurguları oluşturulmaktadır.
En çok puan kazananlar arasında yarışmalar yapılmaktadır.

Nasıl Puan Kazanırım Modülü

Kullanıcıların hangi aksiyonlar sonucu ne kadar puan kazanabileceklerini kolayca görebildikleri modüldür.

Puan Geçmişi Modülü

Kullanıcılar yapmış oldukları aksiyonlar sonucu kazandıkları ve kaybettikleri puanları görebilmektedirler.
Kullanıcılar birbirlerinin puan geçmişlerini görebilmektedirler. Bu şekilde kendilerini portalı kullanmaya teşvik etmektedirler.

Posta Kutusu Modülü

Tek taraflı olarak çalışmaktadır. Bu modül ile sadece mesaj alınmaktadır.Kontrol paneli üzerinden tüm kullanıcılara, belirli bir grubu ya da belirli bir kişiye gönderilen mesajlar posta kutusu modülü ile kullanıcılara ulaşmaktadır.Onay sonrası puan kazanımına tabi olan aksiyonların puan bildirimleri, sizi dinliyoruz modülü aracılığı ile yapılan öneri, talep ve şikayetlere verilen cevaplar da posta kutusu modülüne düşmektedir.Posta kutusuna yeni bir mesaj geldiğinde kullanıcıları uyarmaktadır.

Fırsat / Kampanya Modülü

Kullanıcılar günlük olarak yayınlanan anket sorularına cevap verebilmektedirler.
Anketi cevaplayanlar arasından otomatik seçilen kullanıcılara belirli periyodlarda hediyeler verilebilmektedir.
Admin istenilen kullanıcı gruplarına ve kullanıcılara anketler düzenleyebilmektedir.
Admin anket sonuçlarının kullanıcılara tarafından görünüp, görünmeyeceğini belirleyebilir.
Aynı anda birden çok anket aktif olabilir.
Tüm anket cevapları değerlendirilerek kullanıcı eğilimleri tespit edilebilmektedir.

Slider Modülü

Ana sayfa üzerinden istenilen slider bannerların yayınlandığı modül.

Beğendiniz mi Modülü

Kullanıcıların sunulan her modül, kampanya, fırsat, haber vb. tüm içerikler, bu modül ile değerlendirilebilmektedir. Bu sayede sistem üzerindeki tüm donelerin planlaması daha efektif bir şekilde yapılmaktadır.

Sizi Dinliyoruz ve Canlı Destek Modülü

Kullanıcılar bu modül ile öneri, talep ve şikayetlerini iletebilmektedirler. Kontrol paneli üzerinden taleplere verilen cevaplar buradan takip edilmektedir. Canlı destek modülü ile kullanıcılar call center’ı aramadan tüm sorularını mesai saatleri içerisinde buradan destek ekibine chat sistemi içerisinde sorabilmekte ve anında cevap alabilmektedir. Canlı destek ve sizi dinliyoruz modüllerine her sayfadan kolayca ulaşılabilmektedir.

Anket Modülü

Kullanıcılar günlük olarak yayınlanan anket sorularına cevap verebilmektedirler. Anketi cevaplayanlar arasından otomatik seçilen kullanıcılara belirli periyodlarda hediyeler verilebilmektedir. Admin istenilen kullanıcı gruplarına ve kullanıcılara anketler düzenleyebilmektedir. Admin anket sonuçlarının kullanıcılara tarafından görünüp, görünmeyeceğini belirleyebilir. Aynı anda birden çok anket aktif olabilir. Tüm anket cevapları değerlendirilerek kullanıcı eğilimleri tespit edilebilmektedir.

Bilgi Sınama Modülü

Kullanıcıların bilgilerini sınamak için farklı seviyelerde soruların sorulabilmesi mümkündür. Kullanıcılar tercih ettikleri seviyedeki soruya verdikleri doğru ya da yanlış cevap ile o seviyede puan kazanıp / kaybetmektedir. Kullanıcılar her günde her seviyeden admin tarafından belirlenen sayıda soruya cevap verebilmektedir.

Puan Sıralama Modülü

Kullanıcılar kazanmış oldukları puanları ve kendi sıralamalarını genel, il bazında ve haftalık olarak görebilmektedir.

Top 10 Modülü

En çok puan toplayan 10 kullanıcı ana sayfa üzerinde gösterilmektedir.

Ürünlerimiz Modülü

Firmalar bu modül sayesinde kullanıcılarına ürünleri hakkında bilgiler vermektedir.Bu bölüm bir vitrin özelliği taşımaktadır. Bu nedenle tasarımı ve site üzerindeki konumlandırılması özel olarak yapılmaktadır.

Haberler Modülü

Firmanın basında çıkan haberleri yayınlanmaktadır.

Mantar Pano Modülü

Diğer adı sık sorulan sorular olan bu modül tüm modüller ve sistemin işleyişi ile ilgili soru ve cevapları içerir. Kullanıcılar takıldıkları bir modül veya içerikte o sayfanın işleyişi ile ilgili soru ve cevapları hızlıca görebilirler. Dilerlerse bu sayfadaki tüm içerikleri görüntüleyip içerisinde filtreleme yapabilirler.

Portalda Neler Oluyor Modülü

Portal üzerinde puan kazanımları anlık olarak kullanıcılara gösterilmektedir.

TV Modülü

Portalın video kanalı özelliğini taşımaktadır.Firmalara özel olarak tasarlanan modül ile kullanıcıların firma ile ilgili videoları, sosyal medyada trend olmuş videoları ve aynı zamanda firmalar tarafından hazırlanan eğitim videolarını izleyebilmektedir.

Oyun Modülü

Kullanıcıların casual oyunlar oynayarak haftalık puan listelerinde oyun puanları ile yer almaları sağlanmaktadır. İstenirse oyun puanlarında dereceye giren kullanıcılara portal puanı verilebilmektedir. 3. parti firmalardan temin edilen TAVLA, OKEY gibi oyunlar portala entegre edilebilmektedir. Kullanıcıların bir birleri ile karşılıklı oyun oynayabilmeleri ve turnuvaların yapılabilmesi mümkün olmaktadır.

Nasıl Yapabilirim Modülü

Diğer adı sık sorulan sorular olan bu modül tüm modüller ve sistemin işleyişi ile ilgili soru ve cevapları içerir. Kullanıcılar takıldıkları bir modül veya içerikte o sayfanın işleyişi ile ilgili soru ve cevapları hızlıca görebilirler. Dilerlerse bu sayfadaki tüm içerikleri görüntüleyip içerisinde filtreleme yapabilirler.

Hediye Kataloğu Modülü

Kullanıcılar portalda kazandıkları puanlar ile bu modül üzerinden hediye talebinde bulunabilmektedirler. Hediye katalogları firmalara özel olarak hazırlanmaktadır. Para + Puan seçeneği ile alım yapılabilmesi mümkündür.

Puan ve Sipariş Geçmişi Modülü

Kullanıcıların kazanmış oldukları puanların ve hediye alımlarının takip edebildikleri modül.